امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات ما

طرح توجیهی

 

طرح توجيهي مستندی است که توجيه پذيري يک ایده و طرح اقتصادی را از جنبه هاي مختلف بازار، فني، مالي و اقتصادي بررسي و شرح مي دهد. يک کارآفرين برای جذب سرمایه یا تسهیلات بانکی، چه براي يک کسب وکار کوچک چه احداث يک مجتمع عظيم صنعتي و توليدي در وحله اول باید توجیه پذیری فعالیت مد نظر خود را در مطالعات طرح توجیهی بررسی و اثبات نماید.

طرح توجیهی خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت کامل بیان نماید به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران و تامیین کنندگان مالی مانند بانک های ارائه دهنده تسهیلات در خصوص سودآور بودن این کسب و کار در مدت زمان تعیین شده در طرح توجیه شوند. طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارایه به بانک یا سرمایه گذار می باشد که در آن نحوه سرمایه ثابت، سرمایه در گردش، برآورد سود و زیان و نقطه سر به سر، دوره برگشت سرمایه و بازدهی سرمایه و ... مشخص شده است.

طرح های توجیهی در زمینه های مختلفی بنا به در خواست متقاضی تهیه نظیر برق و الکترونیک ، سوخت ، فلزی ، کانی معدنی و غیر معدنی ، معدن ، بازیافت ، پزشکی بهداشتی ، پلاستیک ، پوشاک ، زیست محیطی ، خدماتی رفاهی ، گردشگری ، هتل  می گردد .

جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان ما در شرکت ارمغان صنعت صدر تماس حاصل نمایید .

 

جواز تاسیس

 

به جوازی که افراد اعم از حقوقی یا حقیقی جهت انجام یک فعالیت تولیدی - اقتصادی اخذ میکنند جواز تاسیس گفته میشود. جواز تاسیس به دارنده ی آن اجازه می دهد در یکی از شهرک های صنعتی که در جواز تاسیس قید گردیده مشغول به تولید محصولی باشد که در جواز تاسیس ذکر شده است. مرجع صدور جواز بر حسب نوع فعالیت تولید متفاوت می باشد به طور مثال چنانچه که نوع فعالیت تولید محصولاتی در حوزه تجهیزات پزشکی باشد، بایستی که جواز تاسیس از وزارت بهداشت اخذ گردد

یکی از مدارک مورد نیاز برای ثبت برند فارسی (نام و علائم تجاری فارسی ) در سازمان ثبت شرکت ها جواز تاسیس با مدارکی دال بر تولید یا بسته بندی می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسش و پاسخ های متداول در مورد جواز تاسیس با ما تماس بگیرید.

جهت اخذ و تمدید انواع جواز تاسیس صنعتی (غذایی، سلولزی ، شیمیایی ، پلاستیکی ، فلزی ) در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان ما در شرکت ارمغان صنعت صدر تماس حاصل نمایید .

 

خرید و فروش مجوز

 

واحدهای صنایع پیشرفته بر مبنای رده‌بندی زیست محیطی، مجازند در محدوده شعاع 120 کیلومتری تهران و سایر شهرهای دارای محدودیت استقرار، در کاربری‌های صنعتی و کارگاهی داخل شهرها یا مکان‌های صنعتی مجاز، استقرار پیدا کنند.

تعیین مکان مناسب برای فعالیت، عاملی کلیدی و تاثیرگذار بر عملکرد شرکت ها و واحدهای تولیدی است که البته لازم است با توجه به ملاحظات و ضوابط زیست‌محیطی صورت پذیرد، زیرا در غیر اینصورت ممکن است مخاطراتی در پی داشته باشد. از این‌رو از چندین دهه قبل، همواره قوانین و مصوباتی در این حوزه توسط سیاست گذاران در نظر گرفته شده است تا ضمن جلوگیری از وارد آمدن آسیب‌های زیست‌محیطی، شرایطی فراهم آوردند که بنگاه ها بتوانند به خوبی به فعالیت بپردازند.

 

در سال1346، اولین مصوبه در زمینه محدودیت استقرار صنایع تصویب شد. در این مصوبه‌ی هیئت وزیران ، اصولاً ایجاد صنایع در تهران و حومه، تا شعاع 120 کیلومتری ممنوع، و ایجاد صنایع منوط به اجازه هیئت وزیران شده است. این مصوبه پس از تصویب، هیچگاه لغو نشد و تبدیل به مبنای اصلی استقرار صنایع در محدوده و حریم تهران شد. اعمال این محدودیت ها، صرفاً به تهران محدود نشد و به سایر شهرها نیز تسری یافت. استقرار صنایع در شعاع 50 کیلومتری اصفهان و در خارج از شهرکهای صنعتی در شهرهای تبریز، شیراز، اهواز، اراک، مشهد تا شعاع 30 کیلومتری ممنوع شد که البته این محدودیت ها برای همه صنایع نبود و برخی صنایع خاص با تصویب هیئت وزیران از این ممنوعیت مستثنی شدند.

 

از آنجه که قبل از اجرایی شدن این قوانین شرکت ها و اواحدهای صنعتی ایجاد شده بودند،  بنابراین مشمول این قوانین نمی شوند، مجازند در محدوده شهر تهران و دیگر شهرها با رعایت مقررات زیست محیطی مستقر شوند ، با نقل و انتقال این مجوزها با اعمال قوانین از طریق سازمان صنعت ، معدن و تجارت مجوزهای یاد شده  امکان احداث واحد جدید در محدود 120 کیلومتری تهران  وجود دارد . پس از جلسات متعددی که میان مدیران و کارشناسان معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، مصوبه فعلی تحت عنوان «ضوابط استقرار واحدهای صنایع پیشرفته و فعالیتهای دانش‌بنیان» تهیه و به شماره 120997/ت 48608ه مورخ 15/9/1394 در هیئت محترم وزیران به تصویب رسید . در این مصوبه ضوابط زیست محیطی برای استقرار محصولات دانش‌بنیان(رده‌های زیست محیطی بود) مشخص شده است.

 

جهت خرید ، فروش ، تهیه ، تمدید انواع مجوز صنعتی (پروانه بهره برداری ، کارت شناسایی کارگاه ، گواهی فعالیت صنعتی ) در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان ما در شرکت ارمغان صنعت صدر تماس حاصل نمایید .

 

 

 

 

دفتر مرکزی : تهران خیابان 13 آبان جنب کلانتری پلاک 24 واحد 1

 

دفتر نمایندگی: تهران ، پاکدشت ، میدان پارچین ، خیابان مهر رضا ، انصار 5 خیابان 5 ساختمان نصر 145 واحد 24           

 ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن:

02155542360

 نمابر:

02155033754

 موبایل:

09126309825

http://armaghansanat-co.ir