امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

اصطلاحاً به تمامي فرآورده هايي كه از چرم ساخته مي شود مصنوعات چرمي گفته م ي شود كه طيف وسيعي از محصولات را تشكيل مي دهد. امروزه از چرم در ساختن انواع كيف، پوشاك، تسم ه هاي صنعتي، كفش، كمربند، جاكليدي، وسايل تزئيني و دستكش هاي معمولي و ايم ني استفاده مي شود. بنا به شرايط اقتصادي و ويژگي هاي فرهنگي و مذهبي هر منطقه از پوست گوساله، گوسفند، بز، مار و .... براي توليد فرآورده هاي چرمي استفاده مي گردد.

به منظور شناخت انواع مصنوعات چرمي و به خصوص دستكش هاي چرمي كه در اين طرح مورد نظر است، لازم است ويژگي ها و مشخصات فني آن مورد بررسي قرار گيرد و اين بررسي شامل معرفي محصول، طبقه بندي، معرفي استاندارد ملي و جهاني و شماره تعرفه هاي گمركي و شرايط ورود كالا مي باشد. علاوه بر آن بررسي امكانات فروش محصول، عوامل مؤثر بر قيمت فروش و ارزيابي پارامترهاي اقتصادي واحدهاي توليد دستكش از اهميت بسيار زيادي برخوردار است كه به صورت مفصل تر در اين فصل مورد بررسي قرار مي گيرد.

 

در اين طرح، دستكش چرمي تهيه شده از چرم طبيعي مورد بررسي قرار گرفته است.

 

جهت تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز  و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

 

لازم به ذکر است که تمامی طرح های تدوین شده توسط ما دقیق ، بروز و در فرمت های مورد نیاز سرمایه گذار تدوین می گردد ، همچنین به لحاظ مدت زمانی انجام طرح ها در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به نوع طرح تهیه و تدوین خواهد گردید ، (سه روزه ،ی ک هفته ای ، دو هفته ای ، یک ماهه) .

سپردن کار به اهلش نشانه ی خرد است .

 با تشکر از حسن انتخاب شما

 

تماس با ما

مطالب مرتبط

طرح توجیهی تولید پوشاک تریکو

طرح توجیهی تولید مانتو

سایر مطالب

 

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (غذایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (گردشگری)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(شیمیایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(خدماتی و رفاهی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(دامپروری)

  لیست طرح های توجیهی انجام شده(کشاورزی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(زیست محیطی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(تجهیزات پزشکی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(پوشاک و چرم)

 اخذ مجوزهای لازم  (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،کارت شناسایی کارگاه،گواهی فعالیت صنعتی،جواز از جهاد)