امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

همه ما افرادي را دیده ایم که به دلایل مختلف مجبور به استفاده از ویلچر هستند. ویلچر سهم زیادي را در زندگی آن ها دارد، چرا که رفت و آمدهایشان را مدیون ویلچر هستند. در واقع ویلچر عضو بسیار مهمی از زندگی آنان به شمار می آید. به همین دلیل مهندسان پزشکی توجه خاصی به طراحی ویلچرهاي جدید دارند.

 

 

اگر شما توان حرکتی کافی براي به حرکت در آوردن ویلچر را دارید احتمالا ویلچر ساده بهترین گزینه براي تحرك شماست. صندلی چرخ دار ساده به تعمیرات کمتري نیاز دارد، استفاده از آن براي حمل و نقل بسیار آسان است و نوعی ورزش به حساب می آید. با این حال، براي همه مناسب نیست، بعضی از افراد توانایی راندن ویلچر ساده را ندارند. این موضوع به وزن، تناسب اندام، قدرت، سطح درد و محیط فرد بستگی دارد.

 

با اینکه راندن صندلی چرخ دار ساده می تواند نوعی ورزش باشد، در عین حال می تواند منجر به آسیب دیدن بازو در اثر استفاده مکرر باشد. این خطر، استفاده از یک صندلی مناسب، راه اندازي آن به درستی و یادگیري چگونگی استفاده موثر از آن را حیاتی می نماید.

با توجه به اینکه در بسیاري از بیماران مبتلا به اختلال حرکتی، داشتن ویلچر مناسب جزء ارکان اصلی زندگی است، در این مطلب تلاش شده است انواع ویلچر به همراه اجزاء آنها معرفی شده و در خصوص نحوه انتخاب ویلچر مناسب و انجام فعالیت هاي ورزشی با ویلچر نکاتی بیان گردد.

هدف از تجویز ویلچر

به حداکثر رساندن تحرك فرد بطور مستقل

پیشگیري یا به حداقل رساندن بد فرمی ها یا آسیب هاي مختلف در اندام ها

مثل زخم بستر، خم شدن مفاصل، بدشکلی مفاصل

به حداکثر رساندن عملکرد فرد

 بهبود تصور فرد از بدن خود

 

طرح توجیهی تولید ویلچر توسط کارشناسان مجرب شرکت ارمغان صنعت تهیه و تدوین گردیده است.

این طرح با فرمت سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهیه گردیده و کارهای مربوط به اخذ مجوز از این سازمان (انجام دفاعیه از طرح ) نیز توسط کارشناسان ما انجام شد و موافقت کارشناسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت (سازمان صنایع) جلب گردید و مجوز تولید ویلچر در استان تهران صادر گردید .

 

جهت تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز  و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

با تشکر از حسن انتخاب شما

 

تماس با ما

مطالب مرتبط

طرح توجیهی تولید عصای زیر بغل

طرح توجیهی تولید انواع واکر

 

سایر مطالب

 

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (غذایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده (گردشگری)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(شیمیایی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(خدماتی و رفاهی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(دامپروری)

  لیست طرح های توجیهی انجام شده(کشاورزی)

 لیست طرح های توجیهی انجام شده(زیست محیطی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(تجهیزات پزشکی)

لیست طرح های توجیهی انجام شده(پوشاک و چرم)

 اخذ مجوزهای لازم  (جواز تاسیس،پروانه بهره برداری،کارت شناسایی کارگاه،گواهی فعالیت صنعتی،جواز از جهاد)