امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طرح توجیهی توليد خوراك دام

ابتدا سابقه ما را بررسی کنید سپس اعتماد نمایید . ما با مجوز وزارت صنایع و معادن در زمینه طراحی صنعتی و با پشینه علمی مستند خدمت رسان ایده هایتان هستیم.
ارائه انواع طرح توجیهی صنایع غذایی همراه با محاسبات مالی ، اقتصادی مورد قبول وزارت صنایع و معادن ، وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت تعاون و کلیه بانک های عامل در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر ایران زمین.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
شرکت ارمغان صنعت صدر

آدرس:
تهران خیابان 13 آبان جنب کلانتری پلاک 24 واحد 1

تلفن: 02155542363
فکس: 02155033754

http://armaghansanat-co.ir/

در صنعت دامپروری، تهیه خوراک متعادل و سالم که حاوی کلیه مواد مورد نیاز دام و طیور باشد از اهمیت خاصی برخوردار است به طوری که هر نوع کمبود از نظر در صد پروتئین، املاح، ویتامین ها و انرژی مورد نیاز، باعث عدم بازدهی مطلوب و زمینه ساز بروز بیماریها در دام و طیور خواهد شد. با توجه به حساسیت امر تولید خوراک دام و طیور بصورت یک صنعت پدید آمده، که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است.

مهمترین گام در تولید خوراک دام و طیور تامین مواد اولیه آن یعنی غلات ذرت ،گندم، جو، کنجاله ها و سایر محصولات و ضایعات صنایع تبدیلی کشاورزی و دامی می‌باشد. از این جهت صنعت خوراک دام و طیور وابستگی شدیدی به بخش کشاورزی داشته و تغییرات عوامل موثر در کشاورزی به این صنعت و سایر بخش‌های وابسته منعکس شده و آنها را متاثر می‌سازد.

فرآوری یا عمل آوری خوراک Feed Processing شامل اعمالی است که برای افزایش دادن بهره برداری از مواد غذایی اولیه در جیره دام و طیور انجام می‌شود . این اعمال اثراتی در ماده غذایی ایجاد می‌کند تا هضم و جذب در بدن حیوانات بهبود یابد.

فرآیند تولید خوراک دام به دو صورت انجام می چذیرد:

1.فرآیند فیزیکی

2.فرآیند شیمیایی

مطالب مرتبط

طرح توجیهی تولید پودر و پلیت یونجه با تکنولوژی بالا

طرح توجیهی کشت و پرورش گیاهان داروئی

طرح توجیهی تولید عصاره گیری از گیاهان داروئی

 طرح توجیهی تولید عرقیات معطر