امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره و طرح توجیهی تولید ظروف و بطری شیشه ای و کریستال :

صنعت ظروف شیشه ای درحال حاضرشامل شاخه های مختلفی ازجمله شیشه رومیزی ، ظروف شیشه مقاوم در برابر حرارت (نسوز)، ظروف شیشه ای بسته بندی جهت صنایع غذائی و داروئی و کریستال بوده و هرکدام از این شاخه ها رشد مستقلی را درجهت توسعه از نظر کمیت ، کیفیت و کاربرد دارا می باشند .

در ذوب بعضی مواد، مواد کریستال شونده تبدیل به مذابی گرانرو می شوند. وقتی چنین مذابی به سرعت سرد می شود کریستال های یاد شده در یک توده بی نظم و بی شکل مستقر می گردند. براساس این تعریف می توان به این نتیجه رسید که هر ماده ای به شرط اینکه سریع از حالت مذاب سرد شود و فرصت تبلور نیابد, قابل تبدیل شدن به شیشه است.

بنابرین برای اینکه مواد بتوانند در اثر سرد کردن به آسانی از حالت مذاب به صورت شیشه در آیند, باید به هنگام سرد شدن سرعت تبلور در آنها پایین و افزایش ویسکوزیته آنها سریع باشد.

سیلیس یکی از موادی است که ویزگی های فوق را در ماهیت خود دارد, لذا یکی از بهترین شیشه سازها به شمار می رود. عناصر دیگری مثل بور و فسفر نیز میتوانند به عنوان شیشه ساز, در ساخت شیشه به کار گرفته شوند. شیشه های بوروسیلیکاتی با داشتن ویزگی های مهمی مثل مقاومت در مقابل شوک حرارتی از جمله شیشه های رایج در صنعت شیشه سازی می باشند.

ابتدا سابقه ما را بررسی کنید سپس اعتماد نمایید . ما با مجوز وزارت صنایع و معادن در زمینه طراحی صنعتی و با پشینه علمی مستند خدمت رسان ایده هایتان هستیم.
ارائه انواع طرح توجیهی صنایع غذایی همراه با محاسبات مالی ، اقتصادی مورد قبول وزارت صنایع و معادن ، وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت تعاون و کلیه بانک های عامل در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر ایران زمین.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
شرکت ارمغان صنعت صدر

آدرس:
تهران خیابان 13 آبان جنب کلانتری پلاک 24 واحد 1

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.

 

http://armaghansanat-co.ir/