امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره صنعتی تخصص ماست :

   واحدهاي صنعتي در تمامي مراحل حيات خود ، از مرحله مطالعات امكان سنجي گرفته تا آخرين مراحل خدمات پس از فروش ، نيازمند حجم قابل توجهي از اطلاعات معتبر و به روز مي باشند. كه تامين آنها صرفاً از طريق گروه هاي تخصصي ويژه امكان پذير است.
     تنوع اين گروه هاي تخصصي متناسب با تنوع گسترده مباحث صنعتي است به همين جهت دستيابي به يك مشاور متخصص با تعهد كاري لازم و با هزينه اي مناسب كه از تجربه كاري كافي نيز برخوردار باشد. كار آساني نيست.
         ابهام در شناخت مشاورين صنعتي موجب كمرنگ شدن رابطه متقابل صاحبان صنايع و مشاورين صنعتي شده است. سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در جهت رفع اين نقيصه اقدامات متعددي را در برنامه كاري خود قرارداده تا امكان سازماندهي ارتباطات بين اين دو گروه سرنوشت ساز را فراهم سازد.
     در بخش فيزيكي كار با احداث شهركها ، مراكز و مجتمع هاي فناوري ، واحدهاي فناور ( مشاورين صنعتي ، واحدهاي R&D ، آزمايشگاه هاي صنعتي و ... ) در يك مكان سازماندهي شده و ارتباط حضوري با صاحبان صنايع برقرار مي نمايند.
     در بخش مجازي با ايجاد يك فضاي اختصاصي براي هر مشاوري ، مشخصات نسبتاً كاملي از مشاور را در اختيار صاحبان صنايع قرار مي گيرد تا ارتباط اوليه بين اين دو گروه با كمترين هزينه و بسادگي برقرار شده و واحدهاي صنعتي با برخورداري از حق انتخاب ناشي از دسترسي به اطلاعات مشاورين صنعتي ذيصلاح ، مشاور واجد الشرايط مورد نظر خود را انتخاب نمايد.

این شرکت با دارا بودن کادری متخصص در زمینه انجام مطالعات امکانسنجی و تهیه طرح توجیهی شامل کارشناسان فنی در علوم مختلف و کارشناسان مالی، اقتصادی و نرم افزاری مفتخر است به عنوان عضو کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با گرایش تخصصی صنعت شاخه انرژی، نفت و گاز، صنعت شاخه مصنوعات، صنعت شاخه فلزات و معادن، کشاورزی و صنایع تبدیلی، خدمات و ساختمان و مسکن و شهر سازی آماده ارائه خدمات تهیه طرح توجیهی می باشد.

 

02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.


شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به سرمایه گذاری در بخش صنعت دست خواهید یافت .