امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل  واحدی اقامتی است که با هدف ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی با درجات مختلف ایجاد گردیده و برای ارائه سرویس و خدمات متنوع به گردشگران و مسافران بوجود می آید.

بر اساس ضوابط و معماری درجه بندی هتل ها بین 1 تا 5 ستاره تقسیم بندی می شود.

\"\"

امروزه صنعت گردشگری به عنوان یکی از پایه های اقتصادی هر مملکت مد نظر بوده و این صنعت با ارز آوری مناسب خود می تواند منابع انسانی کشور در گردش کار خود قرار دهد و  با توجه به گرایش های این صنعت از جمله خدمات راه و ترابری , تجارت , بازرگانی , هتلداری و ...
فن آوری جدیدی را در بخش های مربوطه نیاز خواهد داشت.

ایران در حال حاضر از سیستم طبقه بندی استانداردهای کیفیت مراکز اقامتی که پیش از انقلاب تنظیم شده استفاده می کند . این سیستم را بخش نظارت سازمان ایرانگردی و جهانگردی اداره می کند با وجودی که بعد از انقلاب اصلاحاتی در این سیستم صورت گرفته است اما اساس آن به پیش از انقلاب بر می گردد , به علاوه بررسی های نشان می دهد که سیستم موجود از استانداردهای جهانی خاصه در زمینه های استانداردهای خدمات بسیار دور است.

در نتیجه این دیدگاه در سازمان ایرانگردی و جهانگردی وجود دارد که استانداردهای موجود بایستی اصلاح و به روز شوند تا بتوانند به سطح بهترین نمونه های جهانی برسند.

شرکت ارمغان صنعت با دارا بودن کادر مجرب و کارآزموده در زمینه های تهیه انواع طرح توجیهی تضمینی (در تمامی زمینه ها و برای ارائه به تمامی سازمان ها و ادارات)، اخذ مجوز از سازمان صنعت ، معدن و تجارت (سازمان صنایع) برای تمامی استان های کشور ؛ آماده همکاری با شما متقاضیان گرامی می باشد .

تماس با ما

ما را در تلگرام دنبال کنید .

 

http://telgram.my/lider